Nabór do Tańczących z Wilkami!

17 wrzesień 2019
Autor: 
Nabór do Tańczących z Wilkami! Cheerleaders Wataha

Po bardzo udanym sezonie Cheerleaders Wataha postanowiły poszerzyć swój skład o nowe Tancerki!!

Dla dziewczyn, które skończyły 16 lat i więcej przygotowany został 3-miesięczny program taneczny zakończony występem na scenie, sesją fotograficzną oraz oficjalnym ogłoszeniem, która z dziewczyn dołączy do Cheerleaders Wataha w sezonie 2020!

Dla młodszych dziewczyn (grupy Mini 7-10 lat i Junior (11-15 lat) poprowadzone zostaną zajęcia oparte na różnych stylach tańca wraz z elementami akrobatyki.

Kiedy?

19 września!

17:00 6-10 lat oraz 11-15 lat*

18:00 16 lat i więcej

Gdzie?

Zespół Szkół Ekologicznych

ul. Francuska 25

Zapisy:

509 707 084

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wataha

TAGI
KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

 • PFL9 2021: Mecz Wataha Zielona Góra - Bielawa Owls

  PFL9 2021: Mecz Wataha Zielona Góra - Bielawa Owls

  21 sierpnia 2021 o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Botanicznej 66 rozegrany zostanie meczy futbolu amerykańskiego w ramach tegorocznych rozgrywek Polskiej Futbol Ligi, prowadzonej już przez Polski Związek Sportowy.

 • Ostatnia szansa, by w sezonie 2020 zagrać w LFA1!

  Ostatnia szansa, by w sezonie 2020 zagrać w LFA1!

  Wataha zaprasza na trening. 9 listopada o godzinie 10:00 odbędzie się ostatnia rekrutacja przed zbliżającym się sezonem 2020.

 • Zawodnik Wataha Zielona Góra walczy o zdrowie! Trwa zbiórka pieniędzy

  Zawodnik Wataha Zielona Góra walczy o zdrowie! Trwa zbiórka pieniędzy

  Markus Graja to zawodnik futbolu amerykańskiego zielonogórskiej drużyny Wataha. Podczas pierwszego meczu w lidze juniorskiej doszło u niego do pęknięcia naczyniaka. Młody chłopak walczy o powrót do zdrowia oraz sprawności!

 • Juniorzy wchodzą do gry!

  Juniorzy wchodzą do gry!

  Już w najbliższą sobotę na stadionie przy ul. Botanicznej 66 w Zielonej Górze odbędzie się kolejny mecz Juniorskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Juniorzy Wataha Zielona Góra podejmą Miners Wałbrzych.

 • Wataha podejmuje lidera w 3. kolejce I Ligi Rugby

  Wataha podejmuje lidera w 3. kolejce I Ligi Rugby

  Czas na 3. kolejkę I Ligi Rugby, w której Wataha Rugby Club podejmie na swoim boisku Arkę Rumię. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę 27.04 o godzinie 16:00 na boisku UZ przy ul. Wyspiańskiego 58.

 • Rekrutacja JUNIORÓW / Wataha Zielona Góra

  Rekrutacja JUNIORÓW / Wataha Zielona Góra

  Klub Futbolu Amerykańskiego Wataha Zielona Góra zaprasza wszystkich młodych adeptów, chcących dołączyć do naszej drużyny. Wspólnie, ramię w ramię będziemy stanowić o sile najdynamiczniej rozwijającej się dyscypliny sportu w naszym mieście!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u