Juniorzy wchodzą do gry!

19 wrzesień 2019
Autor: 
Juniorzy wchodzą do gry! Klub Futbolu Amerykańskiego Wataha

Już w najbliższą sobotę na stadionie przy ul. Botanicznej 66 w Zielonej Górze odbędzie się kolejny mecz Juniorskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Juniorzy Wataha Zielona Góra podejmą Miners Wałbrzych.

Początek meczu o godz. 15.30. Zapraszamy!

Dla  lubuskich Wilków jest to bardzo ważne wydarzenie.- 21 września piszemy pierwszy rozdział juniorskiej drużyny przed zielonogórską publicznością. Wtedy to na naszym boisku zabrzmi historyczny gwizdek w debiutanckim dla nas sezonie - informują.

A przeciwnikiem młodej Watahy będą ambitni i doświadczeni Miners Krause Wałbrzych. Dla drużyny z Wałbrzycha będzie to kolejny sezon w JLFA, więc naszych zawodników czeka nie lada wyzwanie. Z ciekawostek dodamy, że w ubiegłym sezonie Miners byli jedyną drużyną w lidze rozwojowej LFA9, która posiadała również drużynę juniorską - a część juniorów miała okazję zdobywać futbolowe szlify w obu poziomach rozgrywkowych.

Start: 21 września o godz. 15:30! Wstęp wolny!

TAGI
KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u