Battle of Europe 2019 (ZDJĘCIA)

28 wrzesień 2019
Autor:  Sebastian Cielecki
Battle of Europe 2019 Fot. Sebastian Cielecki

W dniach 27-29.09 w hali CRS odbywa się impreza inna niż wszystkie!. Już po raz trzeci w Zielonej Górze pojawiła się europejska czołówka w CrossFit. Emocji nie brakuje. Na obiekcie klubu koszykarskiego Enea BC Stelmet Zielona Góra odbywa się finał międzynarodowych zawodów.

Co to jest CrossFit ? To połączenie wszelkiego typu sportów, ale w głównej mierze gimnastyki, podnoszenia ciężarów, treningu wydolnościowego. Zawodnicy muszą być gotowi na wszystko! W e-kantor.pl Battle of Europe 2019 bierze udział 152 zawodników i zawodniczek, którzy startują w 10 kategoriach. Wszyscy uczestnicy musieli przejść trzy etapy kwalifikacji. E-kantor.pl Battle of Europe 2019 to zawody, w których startują także osoby z niepełnosprawnościami. 

Impreza jest transmitowana za pośrednictwem internetu. Transmisja dostępna jest bezpłatnie w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej na FB Battle of Europe oraz na kanale YouTube na profilu liveshow.tv.

Co dodatkowo wyróżnia tę imprezę? To nie tylko sport, rozrywka, ale także szczytny cel - zbiórka pieniędzy na wyposażenie Centrum Zdrowia Matki i Dziecka, które powstaje w Zielonej Górze.

Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Centrum Metamorfoz i CrossFit 8k48 przy współpracy Stowarzyszenia Warto Jest Pomagać oraz pomocy finansowej Miasta Zielona Góra i Urzędu Marszałkowskiego. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Zielona Góra.

Niedziela, 29.09, będzie to ostatni dzień zmagań sportowców. W tym dniu zobaczymy także zawodników z niepełnosprawnościami w kategorii Adaptive.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u