CZAS NA SPORT

21 czerwiec 2016
Autor: 
Pixabay

25 czerwca w sobotę Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze organizuje festyn sportowo-rekreacyjny pod hasłem „Czas na Sport”. Zapowiada się dobra zabawa i dużo aktywności fizycznej.

Głównym wydarzeniem festynu będą biegi przełajowe, podczas których wszyscy chętni biegacze amatorzy mają szansę spróbować swoich sił na leśnej trasie. Biegi odbywają się na dwóch dystansach: 5 i 10 km. Dodatkowo odbędzie się marsz Nordic Walking na dystansie 5 km oraz turniej koszykówki ulicznej MOSiR Streetball. Nie zabraknie również biegów dla najmłodszych wielbicieli sportu i ruchu. Na specjalnie przygotowanej trasie swoich sił spróbować będą mogły dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas I-IV oraz V-VI.

Impreza odbędzie się na parkingu za Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Zielonej Górze. Festyn zaczyna się o godz. 11:00. Start do biegu głównego o godz. 13.00.

Podczas festynu zbierane będą pieniądze na leczenie poważnie chorej Julki. Ma dopiero 10 lat, a przeszła wiele cierpienia i bólu. Guz mózgu pozbawił ją widzenia w jednym oku, mimo to dziewczyna jast pogodna, dzielna i walczy z przeciwnościami losu.

plakat.jpgRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u