Pogoda górą. Piątkowy mecz Falubazu Zielona Góra z GKM Grudziądz przełożony

25 czerwiec 2020
Autor: 
Piątkowy mecz Falubazu Zielona Góra z GKM Grudziądz przełożony Redakcja/archiwum

Spotkanie trzeciej rundy ekstraligi żużlowej RM Solar Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz zostało przełożone z powodu niekorzystnych prognoz pogody.

Nowy termin zawodów wyznaczono na sobotę, 27 czerwca. Pierwsze ściganie już o godzinie 20:30.

- Wszyscy doskonale pamiętamy wydarzenia z 21 czerwca, kiedy to przez opady deszczu, zmuszeni byliśmy przełożyć mecz z częstochowskim Włókniarzem. Chcąc uniknąć powtórki, już dziś zdecydowano o przeniesieniu piątkowego meczu na sobotę. Prognozy na ten dzień są zdecydowanie lepsze, przez całą sobotę ma świecić słońce, a termometry wskażą nawet 27 stopni - czytamy w komunikacie Falubazu.

Transmisję na żywo z pojedynku w Zielonej Górze przeprowadzi ELEVEN Sports.

Przeczytaj też: Wysoki poziom Odry w Lubuskiem. Promy stoją, a kierowcy robią kilometry

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.