Zmiany w 3-cio ligowej Warcie Gorzów Wielkopolski

11 sierpień 2020
Autor:  Sebastian Cielecki
Zmiany w 3-cio ligowej Warcie Gorzów Wielkopolski Pixabay.com

Dziś lubuską piłkę obiegła informacja, że Paweł Wójcik nie jest już trenerem Warty Gorzów. Razem z nim odszedł także asystent trenera Tomasz Dolaciński.

Dotychczasowy trener ma 34 lata. Z Gorzowem związał się w 2016 roku kiedy to przejął drużynę juniorską. W lipcu 2019 roku przejął drużynę seniorów, z którą awansował do III ligi. Ponadto były sukcesy takie jak dwukrotne zwycięstwo w derbach Gorzowa, uczestnictwo w Finale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

Nowym trenerem Warty Gorzów Wielkopolski został Mariusz Misiura. Były piłkarz urodzony w Szczecinie, gdzie rozpoczął swoją karierę piłkarską. Ma 39 lat. Grał głównie na pozycji prawego pomocnika. Debiutował w Pucharze Polski, a w Polskiej Ekstraklasie – 16 marca 2002 w spotkaniu z Polonią Warszawa (2:0). Jako trener jest asystentem selekcjonera reprezentacji Polski kobiet. Do Gorzowa przyjechał prosto z Chin, gdzie z powodzeniem trenuje zespół Guizhou HengFeng.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.