Bałtyk-Karkonosze Tour 2020. Utrudnienia w ruchu!

03 wrzesień 2020
Bałtyk-Karkonosze Tour 2020. Utrudnienia w ruchu! Pixabay.com

28. edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Bałtyk-Karkonosze Tour przejedzie przez województwo lubuskie. Podczas przejazdu kolaży mogą występować utrudnienia w ruchu na poszczególnych odcinkach drogi!

Kolaże przejadą przez województwo lubuskie w dwóch etapach. Jeden z etapów na trasach Babimost - Zbąszynek a kolejny rozpocznie się w Kożuchowie. Przewiduje się utrudnienia na trasach przejazdu peletonu. 

Etap II Wyścigu Kolarskiego Bałtyk-Karkonosze Tour Babimost-Zbąszynek utrudnienia na drogach od godziny 15:30 do 18:30.

Etap II Wyścigu Kolarskiego Bałtyk-Karkonosze Tour Kożuchów-Lubań, utrudnienia na drogach od godziny 13:30 do 17:00.

Szczegółowy opis tras i godzin przejazdu kolaży na poniższych grafikach.

Źródło: bkt-race.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.