Potrącenie 4-letniego dziecka w Klenicy pod Sulechowem. Przyleciał śmigłowiec LPR

03 wrzesień 2020
Autor: 
Potrącenie 4-letniego dziecka w Klenicy pod Sulechowem Redakcja/archiwum

Wypadek w Klenicy koło Sulechowa. Osobówka potrąciła 4-letnie dziecko, które wybiegło na ulicę. Ranny chłopiec trafił do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb w czwartkowe popołudnie, 3 września, około godziny 15:00.

- Czteroletnie dziecko wyrwało się mamie z ręki i wybiegło na ul. Bolesława Chrobrego w Klenicy wprost pod samochód osobowy marki BMW - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

4-latek trafił do szpitala śmigłowcem

Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Przyleciał też śmigłowiec LPR z Zielonej Góry.

Poszkodowany chłopiec szybko został opatrzony przez medyków. Załoga LPR przetransportowana go do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doznał urazu głowy.

Przeczytaj też: Kompletnie pijany kierowca ciężarówki o mało nie zjechał do rowu. Miał ponad 3 promile alkoholu (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u