Tańczące konie w Drzonkowie

15 lipiec 2016
Autor: 
Pixabay

16 lipca w sobotę na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędą się I Oficjalne Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu. W imprezie weźmie udział około 60 zawodników.

Dyscyplina zwana ujeżdżeniem kojarzy się z „tańczącymi końmi”. O ujeżdżeniu mówi się, że jest matką wszystkich pozostałych dyscyplin jeździeckich. Cała sztuka żeby pięknie i poprawnie wykonać program polega na tym, żeby wysiłek pary był dla publiczności niezauważalny, a poszczególne elementy były wykonywane z gracją, wdziękiem i lekkością. Warto przyjrzeć się współpracy i harmonii pomiędzy człowiekiem, a pięknym zwierzęciem. Początek zawodów o godz. 10.00.

TAGI
DG

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u