KN

KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klaudia Antosiewicz z Gubina zaginęła. Trwają poszukiwania w Polsce oraz Niemczech. Policja prosi o pomoc.

Rolnicy przedłużają blokadę trasy S3 na odcinku Zielona Góra - Świebodzin. Droga będzie zamknięta do środy!

Trwa duży strajk na trasie S3. Blokady rolników potrwają nawet do wieczora. Policjanci kierują samochody na objazdy.

Protest rolników w regionie. Policja zamknie trasę S3 na kilka godzin. Ogromne utrudnienia w ruchu.

Ktoś podrzuca kiełbasy naszpikowane gwoździami w Zielonej Górze. Jest ostrzeżenie dla właścicieli czworonogów. - Uważajcie na swoje zwierzaki - napisała internautka.

Danuta Konatkiewicz nie żyje. Pomysłodawczyni oraz wieloletnia dyrektor Szkoły Myślenia Twórczego w Zielonej Górze. O śmierci nauczycielki poinformowano na profilu szkoły w mediach społecznościowych.

Pożar w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w serwerowni. - Personel rozpoczął ewakuację - podaje mł. bryg. Arkadiusz Kaniak, rzecznik lubuskich strażaków.

Nawet, kiedy pogoda za oknem nie sprzyja, warto przesiąść się na rower. Jak to mówią, nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiedni ubiór. Zarzuć na siebie zimową albo przeciwdeszczową kurtkę i w drogę! Wybierając rower jako podstawowy środek komunikacji, sporo zyskasz, a poniżej przedstawiamy najważniejsze korzyści.

Strona 1 z 9


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u