Euro 2024 to wielkie piłkarskie święto. Na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, które odbywają się w Niemczech, jadą też kibice z Polski. Policja przypomina o utrudnieniach.

Krajowa Administracja Skarbowa zabezpieczyła nielegalne zabawki. Po autostradzie A2 wiózł je obywatel Ekwadoru. Wiemy, jak się tłumaczył.

Jechał uszkodzoną ciężarówką po autostradzie A2. Na polsko-niemieckim przejściu granicznym w Świecku kierowca wpadł w ręce mundurowych. Dalej nie pojechał.

Gigantyczne korki w Słubicach i okolicy. Niektórzy kierowcy przez kilka godzin przejechali zaledwie parę kilometrów. 

Rolnicy zablokują przejścia graniczne w województwie lubuskim. Policja ostrzega przed możliwym paraliżem w ruchu drogowym. 

Świecko zamknięte. Trwa protest rolników na polsko-niemieckiej granicy. Autostrada A2 została zablokowana przez ciągniki z Polski i Niemiec.

Protest rolników przybiera na sile. Ci zablokują przejście graniczne w Świecku oraz ważny węzeł drogowy w Lubuskiem. Blokada A2 może potrwać prawie miesiąc.

Autostrada A2. Ciężarówka zjechała z drogi i wpadła do przydrożnego rowu. Są utrudnienia w ruchu w kierunku Świecka.

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u