Protest rolników przybiera na sile. Ci zablokują przejście graniczne w Świecku oraz ważny węzeł drogowy w Lubuskiem. Blokada A2 może potrwać prawie miesiąc.

Autostrada A2. Ciężarówka zjechała z drogi i wpadła do przydrożnego rowu. Są utrudnienia w ruchu w kierunku Świecka.

Krajowa Administracja Skarbowa kontrolowała ciężarówkę przy granicy w Świecku. Kontrola na autostradzie A2 dała zaskakujący wynik. W środku były skradzione auta.

Pożar samochodu na A2 w okolicach Torzymia. Dostawczak doszczętnie spłonął. Autostrada była całkowicie zablokowana.

Kontrole na granicy cały czas trwają. Jak wygląda sytuacja na A2 i granicy polsko-niemieckiej? Autostrada A2 jest zakorkowana.

Kontrole na granicy cały czas trwają. Jak wygląda sytuacja na A2 i granicy polsko-niemieckiej? Autostrada A2 jest zakorkowana, a policja ma apel do kierowców.

Dziś Wszystkich Świętych więc i policyjna akcja "Znicz". W ręce mundurowych wpadł już pijany kierowca. Został zatrzymany na autostradzie A2.

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek obowiązuje od 1 lipca. Teraz policjanci bardzo często sprawdzają, czy kierowcy stosują się do przepisów i wystawiają mandaty.

Strona 1 z 8

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u