Trzy pojazdy zderzyły się na autostradzie A2 w powiecie międzyrzeckim. Na miejscu pracują służby. 

Poranne zdarzenie drogowe na autostradzie A2. Samochód ciężarowy wypadł z drogi, kierowca najprawdopodobniej zasnął!

Luksusowe BMW rozbiło się o bariery energochłonne na autostradzie A2 w powiecie świebodzińskim. Na miejscu pracowały służby!

Funkcjonariusze z ITD Słubice zatrzymali kierowcę ciężarówki, który jechał bez ważnego zezwolenia. Przewoźnik musi teraz zapłacić wysoką karę.

Ponad 1,6 promila alkoholu wydmuchał kierowca ciężarówki zatrzymany przez ITD Sulęcin na autostradzie A2 w Lubuskiem. Wpadł podczas rutynowej kontroli.

Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany przez funkcjonariuszy ITD Gorzów Wielkopolski. Obywatel Białorusi miał ponad 0,6 promila alkoholu.

Wzrosły stawki opłat za przejazd autostradą A2. Zmiany w cenniku pojawiły się na trasie Nowy Tomyśl-Konin. Lubuszanie jadący do Poznania zapłacą więcej.

Wypadek z udziałem czterech pojazdów na autostradzie A2. Ciężarówka i bus leżą na boku. Dwie osoby trafiły do szpitala. Są utrudnienia w ruchu.

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u