To było standardowe oszustwo na policjanta. Telefon, fałszywa historia i zdobycie 12 tysięcy złotych. 89-latka z Nowej Soli wyrzuciła pieniądze przez okno.

To było standardowe oszustwo na policjanta. Telefon, fałszywa historia i zdobycie 73 tysięcy złotych. Na szczęście kolejne przelewy udało się wstrzymać.

To było standardowe oszustwo na policjanta. Telefon, rzekomy wypadek córki i ostatecznie odbiór 13 tysięcy złotych. Policja zatrzymała już 44-letniego oszusta.

Starsza kobieta uwierzyła fałszywemu policjantowi i wyrzuciła z balkonu 12 tys. złotych. Mężczyzna, który zabrał pieniądze trafił w ręce policji!

Kolejna udana próba oszustwa w Zielonej Górze. Tym razem w historię oszustów uwierzyła 80-letnia kobieta, która wyrzuciła 40 tys. złotych przez okno!

Oszustwo na policjanta. Policja w Zielonej Górze szuka mężczyzny, który odebrał wyłudzone pieniądze. Rozpoznajesz go? Mundurowi proszą o kontakt.

Oszustwo na policjanta w Gorzowie Wielkopolskim. Starszy mężczyzna stracił blisko ćwierć miliona złotych!

Starsza kobieta uwierzyła fałszywym policjantom i wyrzuciła z balkonu 170 tys. złotych oraz złote monety! 

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u