Kolejna udana próba oszustwa w Zielonej Górze. Tym razem w historię oszustów uwierzyła 80-letnia kobieta, która wyrzuciła 40 tys. złotych przez okno!

Oszustwo na policjanta. Policja w Zielonej Górze szuka mężczyzny, który odebrał wyłudzone pieniądze. Rozpoznajesz go? Mundurowi proszą o kontakt.

Oszustwo na policjanta w Gorzowie Wielkopolskim. Starszy mężczyzna stracił blisko ćwierć miliona złotych!

Starsza kobieta uwierzyła fałszywym policjantom i wyrzuciła z balkonu 170 tys. złotych oraz złote monety! 

Ponad 30 tysięcy złotych - tyle straciła mieszkanka Gorzowa Wielkopolskiego. Kobieta wyrzuciła reklamówkę z pieniędzmi przez balkon, bo uwierzyła oszustom.

Uwierzył, że jego konto jest zagrożone i przelał oszustowi 160 tys. złotych! Mężczyzna domyślił się, że padł ofiarą oszusta dopiero po kilku godzinach od przelewu.

Oszustwo na policjanta cały czas jest popularne. Ostatnio mieszkaniec powiatu krośnieńskiego stracił 50 tysięcy złotych. Uwierzył w bajkę o "atakach hakerskich".

30 tysięcy złotych - tyle stracił ostatnio mieszkaniec Świebodzina. Oszuści podali się za policjantów i poinformowali 74-latka, że jego syn spowodował wypadek.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u