Groźne zdarzenie na ulicy Podgórnej w Zielonej Górze. 56-latek zasłabł za kierownicą. Łącznie uszkodzone zostały cztery pojazdy!

Osobowe BMW wypadło z drogi krajowej nr 27 w okolicach Świdnicy i dachowało. Na koniec pojazd wyleciał na trasę, gdzie leżał na boku. Kierowca uciekł.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej i Piaskowej zderzyły się dwa samochody osobowe. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Tragedia w Zielonej Górze. W szpitalu zmarł starszy mężczyzna. Czy został potrącony przez pociąg?

Wypadek na DW283 pod Zieloną Górą. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga jest zablokowana!

Potrącenie w Zielonej Górze. Kierowca samochodu potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych na ulicy Podgórnej.

Zderzenie czterech pojazdów na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Droga jest zablokowana. Występują utrudnienia w ruchu!

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu w centrum miasta zderzyły się dwa auta. Policja opublikowała nagranie z momentu zdarzenia.

Strona 1 z 48

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u