Sobota zagra w sobotę... W Witnicy

01 marzec 2018
Autor:  Ryszard Waldun

Gwiazda polskiego rapu, Sobota zagra koncert w Witnicy. Występ rapera 14 kwietnia w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Ratownictwa. Bilety są już w sprzedaży.

Sobota jest jedną z gwiazd polskiego rapu. Teledysk do piosenki "Tańcz głupia" z debiutanckiego albumu w ciągu roku przekroczył milion wyświetleń. Druga płyta solowa, "Gorączka sobotniej nocy" osiągnęła 8 miejsce na liście najpopularniejszych płyt w kraju. Mashup (mix) przeboju "Tańcz głupia" z discopolowym "Ona tańczy dla mnie" przekroczył już 14 mln odsłon na You Tube, a sam Sobota zajął szóste miejsce w rankingu najpopularniejszych polskich muzyków na Facebooku – ma ponad pół miliona fanów. Do wspólnego rapowania zapraszali Sobotę m.in. Vienio, Chada, Donatan, Borixon i Popek. Albumy rapera czterokrotnie osiągały status złotej płyty, a dwukrotnie – platynowej (według ZPAV).

Koncert Soboty odbędzie się nomen omen, w sobotę, 14 kwietnia, w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Ratownictwa w WitnicyBilety w cenie 35 zł już można nabywać na stronie bilety schodzą jak ciepłe bułeczki,ale dla wszystkich chętnych starczy- podkreśla Jakub Korżyński jeden z organizatorów koncertu.

Ryszard Waldun

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u