Budujemy dla przyszłych pokoleń

08 marzec 2018
dronlubuski.pl

9 - 11 marca 2018 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbędą się XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, w których, jak rok temu, weźmie udział Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego.

W piątek (9 marca) Uniwersytet Zielonogórski będzie współorganizatorem spotkania biznesowego „Budujemy dla przyszłych pokoleń”, które rozpocznie się o godz. 12.00 w sali szermierki WOSiR. W spotkaniu wezmą udział osoby zainteresowane nowościami w budownictwie, czyli samorządowcy, przedstawiciele świata nauki, firm i instytucji budowlanych. O najnowszych trendach w budownictwie Unii Europejskiej będzie mówił wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego – prof. Bogusław Liberadzki.

Poza konferencją, przedstawicieli Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego przez trzy targowe dni będzie można zastać na stoisku nr 80, które w ramach współpracy Uniwersytet dzieli z Lubuską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa.

Pracownicy wszystkich Instytutów WBAIS (Instytut Budownictwa, Instytut Inżynierii Środowiska, Katedra Architektury i Urbanistyki) będą prezentować swoją ofertę kształcenia i prac badawczo-rozwojowych.

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego obchodzi w tym roku 50-lecie swojego istnienia – w załączniku przesyłam info o Wydziale.

Źródło: Ewa Sapeńko, Uniwersytet Zielonogórski

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u