Z nami graj w 1000 jaj

15 marzec 2018
Pixabay

W środę 21 marca na zielonogórskim deptaku mnóstwo atrakcji z okazji powitania wiosny oraz rozpoczęcia Jarmarku Wielkanocnego Kraszanka 2018.

Happening pod hasłem "Z nami graj w 1000 jaj" odbędzie się pod Ratuszem w godzinach od 10.00 do 14.00.

To będzie bardzo wesoły, kolorowy i smaczny dzień. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci z przedszkoli, szkół oraz dla dorosłych.

- Zapraszamy na wspólne wagary oraz Topienie Marzanny i pożegnanie zimy w wielkim strażackim basenie - informuje Rafał Skrzyczewski, Biuro Prezydenta Miasta Zielona Góra. - Będzie to doskonała okazja, żeby spróbować smacznej jajecznicy ze szczypiorkiem z tysiąca jaj, przygotowanej przez uczniów Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze. W ramach happeningu studio na żywo, w którym zagości i porozmawia z zielonogórzanami Prezydent Miasta Zielona Góra. Pojawi się także maskotka Falubazu MotoMysz oraz znani zielonogórscy sportowcy i kabareciarze. Wesołą, barwną i w świątecznym klimacie imprezę poprowadzi prezenter radiowy Roman Awiński.  Zaprasza Radio Index oraz Urząd Miasta Zielona Góra. 

Program imprezy:

- 10.00 rozpoczęcie Wiosennego studia na żywo z Radiem Index

- 11.30 do 13.30 Topienie Marzanny przez zielonogórskich przedszkolaków i uczniów (zachęcamy każdą grupę i klasę do przyniesienia swojej Marzanny)

- 12.15 Kraszankowe Topienie Marzanny z prezydentem

- 12.30 Studio na żywo - Prezydent na 96 FM

- 13.00 degustacja Jajecznicy z tysiąca jaj

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u