Spotkanie z dr. Andrzejem Kruszewiczem

20 kwiecień 2018

Wydział Nauk Biologicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza miłośników przyrody i pięknej mowy na otwarte spotkanie z dr. Andrzejem Kruszewiczem, dyrektorem Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie, ornitologiem, podróżnikiem, autorem wielu książek i audycji o zwierzętach, które emitowano na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia oraz Telewizji Polskiej.

Dr Kruszewicz szerszej publiczności znany jest także jako publicysta i gawędziarz, popularyzator wiedzy biologicznej nominowany w XVII edycji Programu Mistrz Mowy Polskiej 2017.

Wykład pt. Hipokryzja, czyli nasze relacje ze zwierzętami, odbędzie się 25 kwietnia 2018 r. (środa) o godz. 17.00.

W związku z dużym zainteresowaniem wykład odbędzie się w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Podgórnej 50, a nie jak wcześniej informowaliśmy w siedzibie Wydziału Nauk Biologicznych UZ.

Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.

Źródło: Uniwersytet Zielonogórski

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u