PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Droga krajowa nr 27. Osobówka uderzyła w dzika na trasie Świdnica - Nowogród Bobrzański. Zwierzę nie przeżyło, natomiast kierowcy nic się nie stało.

Mały kotek porzucony w krzakach w Świdnicy pod Zieloną Górą. Malcem zajęli się policjanci, którzy nakarmili go i zawieźli do weterynarza.

Około trzy promile alkoholu wydmuchał pijany kierowca zatrzymany w Zielonej Górze. Nietrzeźwy mężczyzna został ujęty przez strażników miejskich.

Śmierć nad wodą. Z rzeki Odra w Słubicach wyłowiono ciało mężczyzny. Policjanci próbują ustalić jego tożsamość.

Niebezpieczna jazda przerwana przez policjantów z Międzyrzecza. Kobieta wiozła dzieci na skuterze w sposób rażąco niezgodny z przepisami. Teraz stanie przed sądem.

Zaginął Kewin Watral z Zielonej Góry. Młody mężczyzna wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Szuka go już policja, która prosi o pomoc.

Pogoda Lubuskie. IMGW wydało ostrzeżenia przed burzami z gradem. Te najbardziej będą rozwijać się w godzinach nocnych. Znamy szczegóły.

Kolizja w Zielonej Górze. Na ulicy Sienkiewicza zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce przyjechały służby ratownicze.

Strona 1 z 653

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u