Miłosz Balcerzak

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Premier Mateusz Morawiecki wprowadził na terenie całego kraju stopień alarmowy ALFA-CRP. Wprowadzenie stopnia alarmowego ma charakter prewencyjny.

Kilkunastometrowy świerk znajduje się już na zielonogórskim deptaku. W proces transportu choinki zaangażowanych było dużo osób. Na ostatnie kilometry przed celem jechała już w asyście policji!

W tragicznym porannym wypadku pod Toruniem zginęło dwóch strażaków OSP. Jechali alarmowo do pożaru sadzy. Wieczorem ku ich pamięci zawyły tysiące strażackich syren. 

Nocna akcja w Nowej Soli. Mężczyzna obrzucał ciężarówkę kamieniami, a następnie uciekał przed policją. Funkcjonariusze musieli użyć służbowej broni!

Na trasie S3 w pobliżu Zielonej Góry doszło do zderzenia łącznie 4 pojazdów. Na miejscu pracują służby, występują utrudnienia w ruchu!

Groźne zdarzenie w zielonogórskim Zatoniu. Kierująca osobówką uderzyła w autobus. 

W październiku został ścięty, po blisko miesiącu krzyż powrócił na swoje miejsce. Dziś został poświęcony w obecności wiernych.

Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Jedna osoba została poszkodowana. W akcji śmigłowiec LPR!

Strona 1 z 324

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u