Miłosz Balcerzak

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nocny pożar samochodu osobowego w zielonogórskiej Raculi. W akcji dwa zastępy straży pożarnej!

Trzy pojazdy zderzyły się na Drodze Wojewódzkiej numer 132 w Witnicy. Jedna osoba została ranna!

Groźnie wyglądający wypadek na trasie S3 w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego. Jedna osoba została poszkodowana!

Mieszkaniec powiatu żagańskiego niszczył panele fotowoltaiczne oraz inne urządzenia. Straty oszacowano na ponad 300 tys. złotych. Mężczyzna odpowiedzialny za zniszczenia został zatrzymany! 

Miast Zielona Góra przygotowuje się do trzeciej edycji programu „Parkingi 1000 plus”. Urzędnicy czekają na głos mieszkańców, gdzie jeszcze potrzebne są miejsca postojowe dla samochodów? 

OKS Zielenisko zmagało się z ADB FC. To z pewnością był najciekawszy mecz pierwszej kolejki zielonogórskiej super ligi.

Emocjonujące spotkanie pomiędzy OKS Tomulo a Orłami Harnasia. Mimo wyrównanego meczu lepsza okazała się drużyna OKS Tomulo! 

Nocny pożar na parkingu w zielonogórskiej Łężycy. Doszczętnie spłonął jeden samochód, drugi został uszkodzony! W akcji dwa zastępy straży pożarnej.

Strona 1 z 278

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.