Patryk Sós

Patryk Sós

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wypadek na S3. Samochód osobowy potrącił pieszego, który znajdował się na drodze ekspresowej. Mężczyzna był pijany - trafił do szpitala.

Kolizja na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. Na wysokości miejscowości Gronów dachował samochód osobowy. Są utrudnienia w ruchu.

Zbiórka na nowy samochód gaśniczy dla OSP Mostki trwa. Strażacy robią wszystko, aby wymienić wysłużonego Żuka. Teraz ich koledzy z OSP Lubniewice użyczyli im swój pojazd.

Niemcy uznali Polskę jako obszar wysokiego ryzyka. Od 5 grudnia wejdą w życie nowe obostrzenia na granicy Polska - Niemcy. Co się zmieni?

Będą nowe tramwaje w Gorzowie Wielkopolskim. Magistrat zakupi sześć nowych wozów niskopodłogowych od bydgoskiej Pesy.

Złodzieje katalizatorów w Zielonej Górze. Policja zatrzymała trzech mężczyzn. W akcji pomógł im mieszkaniec jednego z osiedli.

W Zielonej Górze zabrakło wolnych zespołów pogotowia. Do pacjenta na osiedlu Zacisze wysłano śmigłowiec LPR. Z pomocą ruszyli też strażacy.

Dziwny zapach na klatce schodowej zaniepokoił mieszkańców bloku przy ulicy Zawadzkiego w Zielonej Górze. Na miejsce wezwano straż pożarną i policję.

Strona 1 z 312

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u