PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koniec remontu dworca PKP w Świebodzinie. Inwestycja pochłonęła blisko 26 milionów złotych. Nie obyło się bez kłopotów, jeden wykonawca wyleciał z placu budowy.

Przebudowa drogi w gminie Świdnica koło Zielonej Góry pochłonęła 4,3 miliona złotych. Drogowcy wyremontowali nieco ponad kilometr trasy.

Pacjent uciekł ze szpitala w Żarach. 61-latek zamarzł na śmierć. Ciało mężczyzny zostało znalezione na terenie lecznicy.

Był pod wpływem alkoholu i prowadził samochód. Później chciał przekupić mundurowych. Policjanci byli bezwzględni.

Plaga pijanych kierowców w okolicach Świebodzina. Mundurowi jednego dnia zatrzymali trzy osoby na "podwójnym gazie".

Pożar w Zielonej Górze. Płonie poddasze kamienicy. Trwają działania strażaków.

Pożar samochodu na A2 w okolicach Torzymia. Dostawczak doszczętnie spłonął. Autostrada była całkowicie zablokowana.

Niskie temperatury to problem dla osób bez dachu nad głową. Bezdomni często są przez to w niebezpieczeństwie, dlatego w Zielonej Górze szukają ich służby.

Strona 1 z 575

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u