PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami. Niestety nadal są osoby, które ulegają manipulacji przestępców i np. podają im swoje dane czy hasła.

Ponad 22 litry krwi zebrano podczas świątecznej zbiórki w Gorzowie Wielkopolskim. Ten najcenniejszy dar oddało dziś blisko 50 strażaków z lubuskiego.

Nietypowa akcja policji we Wschowie. Dziś z funkcjonariuszami drogówki na patrol wyjechał sam Święty Mikołaj, który kontrolował kierowców.

Realizacja CBŚP w Lubuskiem i na Dolnym Śląsku. Zabezpieczono 6,5 miliona nielegalnych papierosów. Do sprawy zatrzymano siedem osób.

WOŚP 2023 Zielona Góra. W trakcie 31. finału na ulicach miasta pojawi się 325 wolontariuszy. Sztab szuka jeszcze osób do liczenia zebranych pieniędzy.

Pościg za pijanym kierowcą koło Nowej Soli. 38-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu. Jechał mimo sądowego zakazu kierowania.

Wypadek koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Osobówka roztrzaskała się o drzewa. Ranny kierowca został uwięziony w samochodzie. Droga jest całkowicie zablokowana.

To było standardowe oszustwo na policjanta. Telefon, rzekomy wypadek córki i ostatecznie odbiór 13 tysięcy złotych. Policja zatrzymała już 44-letniego oszusta.

Strona 1 z 427

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u