Mobilny KOD

11 czerwiec 2016
(1 głos)

Jak poinformował nas Komitet Obrony Demokracji, 11 czerwca 2016 r.  uruchomione zostało "mobilne biuro".

Członkowie czekają tu na mieszkańców zainteresowanych działalnością KODu, chcących zostać sympatykami stowarzyszenia, zainteresowanych dyskusją w zakresie stanu demokracji w kraju, spraw związanych z Konstytucją.

Przy okazji działacze KODu rozdawali dziś Konstytucję, a także zachęcali wszystkich do wzięcia udziału w wykładzie, który wygłosi wybitny specjalista prof. dr hab. Roman Wieruszewski, prawnik, politolog, kierownik Poznańskiego Centrum Praw Człowieka (27 czerwca o godz. 17:00 pt. Po co nam jest Konstytucja?).

KOD zaprasza do "mobilnego namiotu" KODu w każdą sobotę od godz. 12:00 do 15:00.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.