PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Granica Świecko. Straż Graniczna zatrzymała auto, w którym jechało dwóch obywateli Gruzji. Kierowca miał fałszywe prawo jazdy.

Policja w Gorzowie Wielkopolskim szuka młodego mężczyzny, który jest zamieszany w przestępczy proceder. Opublikowano portret pamięciowy.

Rozkład jazdy MZK Zielona Góra będzie miał zmiany. Będzie nowa linia, ale to nie wszystko. Sprawdź, co się zmieni.

Zainteresowali się samochodem, bo miał różne tablice rejestracyjne. Szybko wyszło na jaw, że został skradziony w Niemczech. Pojazd został już zabezpieczony.

Policja w Zielonej Górze sprawdzała, jakie pojazdy parkują na miejscach dla niepełnosprawnych. Posypały się mandaty, a auta odholowywano.

Wypadek na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. Jedna osoba została poszkodowana po zderzeniu dwóch osobówek.

Wiadukt na Zjednoczenia w Zielonej Górze został całkowicie zamknięty. To z powodu pęknięć w jezdni. Na miejscu pracuje policja.

Pożar koło Gorzowa Wielkopolskiego. Płonęła ferma drobiu w Starym Polichnie. Tysiące indyków spłonęło żywcem. Ogień gasiło 13 zastępów straży pożarnej.

Strona 1 z 578

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u