Przed nami mroźne dni i noce. Zwróćmy uwagą na bezdomnych!

16 styczeń 2021
Autor: 
Przed nami mroźne dni. Zwróćmy uwagą na bezdomnych! Redakcja/Archiwum

Dni i noce są coraz mroźniejsze. Przebywanie w takich zimowych warunkach jest szczególnie trudne dla osób, które nie mają dachu nad głową. W tym trudnym okresie zwróćmy uwagę na osoby potrzebujące pomocy.

Nadchodzą mroźne dni i noce, temperatury w województwie lubuskim spadną do nawet -16 stopni Celsjusza. To szczególnie trudny czas dla osób bezdomnych i nie tylko. Policjanci patrolują pustostany, altanki ogrodowe, piwnice, garaże, parki, dworce autobusowe oraz miejsca codziennych spotkań bezdomnych. 

W związku z zapowiadanymi przez synoptyków przymrozkami policja prosi o pomoc i zwrócenie uwagi na osoby starsze, nietrzeźwe, bezdomne czy też z innych względów potrzebujące pomocy. Informację o takich osobach można przekazać do służb na wiele sposobów, m.in. dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Czytaj także - Mimo zakazu w pubie byli klienci. Interweniowała policja oraz sanepid

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u