Płaciła za alkohol oraz pizzę fałszywymi pieniędzmi. Teraz grozi jej 8 lat więzienia!

18 styczeń 2021
Autor: 
Płaciła za alkohol oraz pizzę fałszywymi pieniędzmi. Teraz grozi jej 8 lat więzienia! Lubuska Policja

Kupiła pizzę i alkohol, zapłaciła fałszywymi pieniędzmi. Kobieta usłyszała zarzuty oszustwa, za co może grozić jej kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 10 stycznia na terenie Międzyrzecza. Właścicielka jednego ze sklepów w mieście zgłosiła, że najprawdopodobniej kobieta, która robiła u niej zakupy, płaciła za nie fałszywymi pieniędzmi. Podczas sprawdzanie informacji, okazało się, że ta sama kobieta aż cztery razy jednego dnia wracała do tego sklepu i kupowała alkohol oraz napoje, płacąc za każdym razem banknotem o nominale 200 złotych. Policjanci zabezpieczyli banknoty o łącznej wartości 800 złotych.

Mundurowi zatrzymali 60-letnią kobietę z Międzyrzecza. Po przeanalizowaniu podobnych spraw prowadzonych przez funkcjonariuszy w ostatnim okresie okazało się, że we wrześniu 2020 roku kobieta płaciła podobnym banknotem 100 złotowym za pizzę. Międzyrzeczanka usłyszała pięć zarzutów oszustwa, za co może jej grozić kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Źródło: starszy aspirant: Justyna Łętowska, Komenda Powiatowa Policji w Międzyrzeczu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u