Właściciel otworzył klub fitness dwukrotnie mimo zakazu. Interweniowała policja...

17 styczeń 2021
Autor: 
Właściciel otworzył klub fitness dwukrotnie mimo zakazu. Interweniowała policja... Redakcja/Archiwum

Szprotawscy policjanci sprawdzali stosowanie się do obowiązujących zakazów przez właścicieli siłowni, lokali gastronomicznych, hoteli. Na terenie Szprotawy ujawnili otwarty klub fitness. Właściciel klubu może liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

Policjanci na terenie całego powiatu żagańskiego sprawdzają stosowanie się do obowiązujących obostrzeń przez właścicieli lokali gastronomicznych, klubów fitness czy hoteli. W czwartek, 14 stycznia, funkcjonariusze sprawdzili jeden z klubów fitness działający w Szprotawie. Okazało się, że jest on otwarty, a w tym czasie korzystało z niego kilkunastu klientów. Osoby opuściły klub, a lokal w tym dniu został zamknięty.

Następnego dnia mundurowi również dokonali kontroli tego samego klubu fitness. Ponownie okazał się być otwarty. Znajdował się w nim pracownik oraz jeden klient, który oświadczył, że właśnie rehabilituje swój kręgosłup. W związku z niestosowaniem się do obowiązujących obostrzeń właściciel klubu poniesie konsekwencje.

Policjanci będą w tej sprawie prowadzić postępowanie, które zakończy się skierowaniem wniosku o ukaranie do sądu. Mundurowi sporządzili również pismo do Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Żaganiu.

Czytaj także - Wypadek w Deszcznie koło Gorzowa. Pijana kierująca uderzyła w płot (ZDJĘCIA)

Źródło: podkomisarz Aleksandra Jaszczuk, Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u