Wypadek w Deszcznie koło Gorzowa. Pijana kierująca uderzyła w płot (ZDJĘCIA)

17 styczeń 2021
Autor: 
Wypadek w Deszcznie. Pijana kierująca uderzyła w płot Fot. Dawid

Pijana kierująca zakończyła jazdę na ogrodzeniu posesji przy ulicy Maszewskiej w Deszcznie. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga jest zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do gorzowskich służb w niedzielny wieczór, 17 stycznia. Około godziny 20:30 kierująca osobowym Mercedesem jechała ul. Maszewską w Deszcznie. Nagle z nieznanych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w płot jednej z posesji. Przód pojazdu został całkowicie zniszczony.

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz dwa patrole policji z drogówki. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. To pasażer samochodu, który po udzieleniu pomocy przez strażaków i ratowników medycznych został przetransportowany do szpitala.

Nietrzeźwa kierująca

Kobieta, która prowadziła Mercedesa, została przebadana alkomatem. Szybko okazało się, że była pod wpływem alkoholu.

Swoje czynności na miejscu prowadzą teraz policjanci, którzy ustalają dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia. Ulica Maszewska jest całkowicie zablokowana.

Przeczytaj też: Podtrucie czadem w bloku w Zielonej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.