Tragiczny poranny wypadek. W czołowym zderzeniu osobówki z ciężarówką zginęły dwie osoby!

19 styczeń 2021
Tragiczny poranny wypadek. W czołowym zderzeniu osobówki z ciężarówką zginęły dwie osoby! Redakcja/Archiwum

Samochód osobowy czołowo zderzył się z ciężarówką na Drodze Krajowej numer 22 pod Strzelcami Krajeńskimi. Nie żyją dwie osoby.

We wtorek, 19 stycznia, chwilę po godzinie 6:30 rano na Drodze Krajowej numer 22 w okolicach miejscowości Wełmin doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Citroen z samochodem ciężarowym. Na rozbite pojazdy najechała jeszcze osobówka, która jechała za Citroenem.

. - W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby, które jechały samochodem osobowym. To kierowca oraz pasażer. - podinsp. Marcin Maludy, Oficer Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Droga Krajowa numer 22 jest całkowicie zablokowana, utrudnienia mogą potrwać nawet do południa. Kierowcy powinni skorzystać z trasy alternatywnej. - Warunki na drogach są bardzo trudne, trzeba uważać i ściągnąć nogę z gazu. Zalegający śnieg może być sporym utrudnieniem dla kierowców. - dodaje podinsp. Marcin Maludy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u