Nocny pożar domu pod Krosnem Odrzańskim. W akcji 7 zastępów straży pożarnej!

19 styczeń 2021
Nocny pożar domu pod Krosnem Odrzańskim. W akcji 7 zastępów straży pożarnej! OSP Gostchorze

Pożar domu w miejscowości Gostchorze pod Krosnem Odrzańskim. Z ogniem walczyło 7 zastępów straży pożarnej. 

W poniedziałek, 18 stycznia, o godzinie 22:37 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Gostchorze. Na miejsce zadysponowano łącznie 7 zastępów straży pożarnej. 

- W wyniku rozpoznania ustalono, iż pożarem objęty był korytarz oraz schody na poddasze, a także paliły się już elementy konstrukcyjne dachu. - podaje mł. kpt. Piotr Gabrowski, Oficer Prasowy krośnieńskich strażaków.

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne prowadzili akcję gaśniczą podając dwa prądy wody. Działania trwała ponad trzy godziny. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.