Rząd przedłuża obostrzenia! Hotele, restauracje wciąż zamknięte!

28 styczeń 2021
Autor: 
Rząd przedłuża obostrzenia! Hotele, restauracje i galerie handlowe wciąż zamknięte! Fot. Adam Guz/KPRM

Specjalna konferencja prasowa w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów! Minister Zdrowia Adam Niedzielski przekazała nowe informacje w sprawie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa w Polsce.

Mamy bardzo złe sygnały płynące z otoczenia międzynarodowego. Trudno jest przypuszczać, że Polska będzie zieloną wyspą na tle zachorowań w innych krajach Europy, więc nieuwzględnienie tego elementu byłoby nieodpowiedzialne. - mówił podczas konferencji Minister Zdrowia, Adam Niedzielski.

Przedłużenie obostrzeń

Decyzja, którą podjęliśmy, sprowadza się do przedłużenia zasad bezpieczeństwa etapu odpowiedzialności do 14 lutego. Po tym okresie podejmiemy decyzje, co dalej. - dodaje Niedzielski.

Luzowanie obostrzeń od 1 lutego

Od 1 lutego, sklepy w galeriach handlowych zostaną otwarte z zachowanie reżimu sanitarnego, a godziny dla seniorów zostaną zniesione. Również z początkiem lutego otwarte zostaną galerie sztuki i muzea.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u