Auto wypadło z jezdni na DK22. Jedna osoba poszkodowana. Występują utrudnienia w ruchu!

05 luty 2021
Auto wypadło z jezdni na DK22. Jedna osoba poszkodowana. Występują utrudnienia w ruchu! Redakcja/Archiwum

Samochód osobowy wypadł z jezdni na Drodze Krajowej numer 22 pod Różankami. Ranna została jedna osoba. Występują utrudnienia w ruchu.

W piątek, 5 lutego, około godziny 13:30 na Drodze Krajowej numer 22 pomiędzy miejscowościami Różanki a Zdroisko doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego. Na miejsce wezwano służby ratownicze. 

Kierująca samochodem osobowym z nieznanych obecnie przyczyn zjechała z jezdni i wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych. 

Swoje czynności na miejscu zdarzenia prowadzą policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności wypadku. W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u