Podpalili bankomat w Cybince. Mógł spłonąć cały sklep!

05 luty 2021
Podpalili bankomat w Cybince. Mógł spłonąć cały sklep! Fot. OSP Cybinka

W nocy doszło do napadu na bankomat zlokalizowany w jednym ze sklepów w Cybince. Sprawcy prawdopodobnie próbowali wysadzić urządzenie za pomocą gazu. Część maszyny została poważnie uszkodzona i doszczętnie się spaliła!

W piątek, 5 lutego, około godziny 3:40 służby ratownicze z powiatu słubickiego otrzymały informację o pożarze bankomatu zlokalizowanego w budynku jednego ze sklepów przy ulicy Krośnieńskiej w Cybince. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Cybinki. Dojechało również pogotowie gazowe oraz energetyczne, a także policja. 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mogło dojść do próby obrabowania bankomatu. Urządzenie zostało poważnie uszkodzone, z chwilą dojazdu służb było objęte pożarem. W wyniku pożaru doszło do zadymienia w środku sklepu. Strażacy przy pomocy wentylatora oddymili wnętrze budynku oraz przeszukali obiekt pod kątem osób poszkodowanych. 

Na miejscu swoje czynności prowadzili policjanci, zabezpieczone zostały ślady oraz ewentualne nagrania z kamer monitoringu. Nie wiadomo czy udało się ukraść pieniądze z bankomatu. Policja nie udziela szczegółowych informacji na temat tego zdarzenia.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.