Pożar suszarni w Sulechowie. Budynek doszczętnie spłonął

13 luty 2021
Autor: 
Pożar suszarni w Sulechowie. Budynek spłonął doszczętnie Redakcja/archiwum

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły pożar suszarni w Sulechowie. Budynek spłonął doszczętnie.

Pożar wybuchł w sobotnie popołudnie, 13 lutego, około godziny 15:30. To właśnie wtedy dyżurny zielonogórskich strażaków odebrał zgłoszenie o kłębach dymu wydobywających się z budynku przy ulicy Warszawskiej w Sulechowie.

Do akcji wysłano dwa zastępy z miejscowej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz pobliskie OSP z miejscowości Kije i Mozów. W chwili dojazdu pierwszego samochodu pożar był już mocno rozwinięty.

- Budynek spłonął doszczętnie. Była to suszarnia stolarska, w której produkowano okna. Nikt nie został poszkodowany - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Gdzie pojeździć na nartach? Aeroklub w Przylepie zaprasza na biegówki (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u