Pożar słomy w budynku gospodarczym. Strażacy ewakuowali pięć małych kangurów (ZDJĘCIA)

16 luty 2021
Autor: 
Pożar koło Skwierzyny. Strażacy ewakuowali małe kangurki Fot. OSP Skwierzyna

Cztery zastępy straży pożarnej wysłano do pożaru w budynku gospodarczym w Murzynowie (gmina Skwierzyna). W środku znajdowały się młode kangury.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego międzyrzeckich strażaków we wtorek, 16 lutego, tuż po godzinie 18:00. Ogień pojawił się w budynku gospodarczym w miejscowości Murzynowo.

Do akcji wysłano miejscowy zastęp ochotników oraz strażaków Państwowej Straży Pożarnej z Międzyrzecza. Wyruszyły także dwa samochody gaśnicze z OSP Skwierzyna.

- Gdy dojechały nasze zastępy, okazało się, że zapaliła się słoma, która była ściółką na klepisku w pomieszczeniu dla małych kangurów. Łącznie strażacy ewakuowali 5 kangurków - relacjonują ochotnicy ze Skwierzyny.

Sytuacja szybko została opanowana. Strażacy wywieźli słomę na zewnątrz, gdzie została dokładnie przelana.

Przeczytaj też: Wirtualna symulacja medyczna - nowoczesna technologia w doskonaleniu strażaków (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.