Rycerze Niepokalanej z Zielonej Góry poprowadzą krucjatę modlitewną pro-life

16 luty 2021
Autor: 
Rycerze Niepokalanej z Zielonej Góry poprowadzą krucjatę modlitewną pro-life Pixabay.com

Rycerstwo Niepokalanej przy parafii św. Jadwigi w Zielonej Górze poprowadzi krucjatę, której celem jest modlitwa o nawrócenie zwolenników aborcji oraz ratowanie dzieci nienarodzonych i ich matek.

Krucjata modlitewna pro-life pod nazwą "40 dni dla życia" rozpocznie się 17 lutego o godzinie 13 i potrwa do 28 marca. Celem krucjaty jest modlitwa o nawrócenie zwolenników aborcji oraz ratowanie dzieci nienarodzonych i ich matek. Aby wziąć udział w krucjacie, wystarczy wybrać jedną lub kilka godzin w powyższym okresie i poświęcić je na modlitwę w intencji obrony życia. - Ważne jest, aby modlić się przez całą zadeklarowaną godzinę. - czytamy w komunikacie organizatorów.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u