Zaginął Przemysław Łukasiewicz. Od dwóch miesięcy nie skontaktował się z rodziną!

17 luty 2021
Zaginął Przemysław Łukasiewicz. Od dwóch miesięcy nie skontaktował się z rodziną! KPP Słubice

Komenda Powiatowa Policji w Słubicach prowadzi poszukiwania za zaginionym Przemysławem Łukasiewiczem. Mężczyzna od połowy grudnia ubiegłego roku nie nawiązał kontaktu z rodziną!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach poszukują zaginionego Przemysława Łukasiewicza. Zaginiony od połowy grudnia 2020 roku nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Mężczyzna ma 46 lat, 190 cm wzrostu, sylwetka bardzo szczupła, włosy siwe, oczy niebieskie, nos widocznie krzywy, braki w uzębieniu. Mężczyzna posiada tatuaże na lewej oraz prawej ręce w okolicach barku w kształcie „czaszki” i „konia”.

W dniu ostatniego kontaktu mężczyzna ubrany był w spodnie typu jeans koloru brązowego, buty trapery oraz posiadał sportowy worek marki „NIKE”.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia losu zaginionego prosimy przekazać pod następujące numery telefonów: Komenda Powiatowa Policji w Słubicach 47 79 23 250, 47 79 23 238 lub 112.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.