Zielona Góra: Pijany kierowca BMW uderzył w drzewo. Z auta wycinali go strażacy!

21 luty 2021
Autor: 
Stary Kisielin: Pijany kierowca BMW uderzył w drzewo. Z auta wycinali go strażacy! Redakcja/Archiwum

Nocny wypadek w zielonogórskim Nowym Kisielinie. Samochód osobowy marki BMW z impetem uderzył w drzewo. Kierowca był pijany.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 21 lutego, chwilę przed godziną 1 w nocy w zielonogórskim Nowym Kisielinie. Kierujący samochodem osobowym wypadł z drogi i uderzył w drzewo, na miejsce wezwane zostały służby ratownicze. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych musieli wykonać dostęp do zakleszczonego w rozbitym pojeździe kierowcy.

- Mężczyzna miał dwa promile alkoholu. Nic mu się nie stało. - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u