Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo - ZUS dla seniorów (FILM)

21 luty 2021
Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo - ZUS dla seniorów Redakcja/Archiwum

W trosce o bezpieczeństwo oraz zdrowie seniorów Zakład Ubezpieczeń Społecznych upowszechnia wiedzę na temat korzyści, jakie daje konto w banku oraz jak bezpiecznie z niego korzystać.

Metodę przekazywania świadczeń w postaci przelewów wybiera obecnie około 75 procent beneficjentów lubuskich oddziałów ZUS, podczas gdy jeszcze dekadę temu decydowało się na to zaledwie 45 proc. z nich. Seniorzy coraz częściej doceniają wygodę, komfort, szybkość a przede wszystkim bezpieczeństwo, jakie gwarantuje konto w banku.

W związku z tym Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął ogólnopolską kampanię informacyjną "Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo". ZUS chce w ten sposób upowszechnić, głównie wśród seniorów, wiedzę na temat korzyści, jakie daje konto w banku i jak bezpiecznie z niego korzystać. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.