Zauważyłeś dziurę w drodze na terenie Zielonej Góry? Możesz to zgłosić!

21 luty 2021
Zauważyłeś dziurę w drodze na terenie Zielonej Góry? Możesz to zgłosić! Redakcja

Nadeszła odwilż, po zimowej aurze nie zostało praktycznie ani śladu. Niestety wraz z roztopami, uwidocznił się problem dziur w drogach. Jeśli natrafiłeś na wyrwę w jezdni na terenie Zielonej Góry, możesz to zgłosić! 

- Niestety zima się skończyła i wielkie dziury w drogach obnażyła. Pojawiło się ich w ciągu jednego dnia dziesiątki. Jeżeli je widzicie to zgłaszajcie do Zarządu Dróg. Będziemy łatać. - pisze w mediach społecznościowych Prezydent Zielonej Góry, Janusz Kubicki.

Zgłoszenia uszkodzeń dróg, chodników, sygnalizacji świetlnej, kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego i oznakowania drogowego możemy zgłaszać pod numerem telefonu 68 45 64 417 lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u