Służby kontrolowały ciężarówki na S3. Funkcjonariusze szukali nielegalnych migrantów!

25 luty 2021
Służby kontrolowały ciężarówki na S3. Funkcjonariusze szukali nielegalnych migrantów! Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Funkcjonariusze Straży Granicznej wspólnie z funkcjonariuszami KAS, ITD oraz policji przeprowadzili działania kontrolne pod nazwą „Przestrzeń”. na trasie S3 pod Gorzowem Wielkopolskim. 

Prowadzone kontrole miały na celu zapobieganie i zwalczanie nielegalnej migracji oraz wykrywanie nielegalnych migrantów, którzy usiłują przekroczyć granicę państwa niezgodnie z przepisami podróżując w przestrzeniach ładunkowych pojazdów ciężarowych.

Podczas akcji przeprowadzonej 23 lutego w godzinach 10:00 - 14:00 służby skontrolowały 11 zestawów ciężarowych sprawdzając autentyczność plomb i weryfikując dokumenty przewożonych towarów.

Akcje „Przestrzeń” odbywać się będą cyklicznie z uwagi na ujawnianie w ostatnim okresie wielu nielegalnych migrantów, którzy w podróż do Europy Zachodniej wybierają się właśnie w przestrzeniach ładunkowych pojazdów ciężarowych.

Źródło: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.