Kto podpala śmietniki w Gorzowie? To już prawdziwa plaga - nie ma dnia bez pożaru

12 marzec 2021
Autor: 
Kto podpala śmietniki w Gorzowie? To już prawdziwa plaga Fot. KM PSP Gorzów Wlkp.

Ktoś podpala śmietniki w Gorzowie Wielkopolskim. To już prawdziwa plaga. W ciągu trzech dni spłonęło aż dziewięć śmietników. Policja poszukuje podpalacza.

Strażacy z Gorzowa Wielkopolskiego mają pełne ręce roboty. Codziennie kilka razy wyjeżdżają do pożarów śmietników w mieście. Nie ma wątpliwości, że za wszystkim stoi podpalacz.

- W ciągu trzech dni odnotowano już dziewięć pożarów - podkreśla bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik gorzowskich strażaków.

Śmietniki płonęły m.in. przy ulicy Kosynierów Gdyńskich i Krzywoustego. Straż pożarna interweniowała też przy ul. Mościckiego oraz Pocztowej.

Policja szuka podpalacza

Sprawą zajmują się już gorzowscy policjanci. - Z uwagi na charakter prowadzonych czynności nie możemy więcej powiedzieć. Mam nadzieję, że w niedługim czasie będziemy mogli mówić o sukcesach - informuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Podpalaczowi za zniszczenie mienia może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: 57-latek topił się w jeziorze. Uratowali go policjanci. "Temperatura ciała wynosiła 28 stopni"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u