Preparat na dziki przyczyną interwencji służb w Zielonej Górze!

13 marzec 2021
Preparat na dziki przyczyną interwencji służb w Zielonej Górze! Redakcja/Archiwum

Służby zostały postawione na nogi po informacji o potencjalnie niebezpiecznym pakunku w zielonogórskiej kwiaciarni! 

W sobotę, 13 marca, o godzinie 8 rano dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące potencjalnie niebezpiecznego opakowania w kwiaciarni przy ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. Z opakowania wydobywał się dziwny zapach co zaniepokoiło zgłaszającą. 

Na miejsce zadysponowana została Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemicznego oraz patrol policji. Służby błyskawicznie zweryfikowały występujący problem. - Okazało się, że jest to preparat na dziki. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Czytaj także - Kto podpala śmietniki w Gorzowie? To już prawdziwa plaga - nie ma dnia bez pożaru


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u