Zniknęło ponad 100 metrów nowego ogrodzenia kąpieliska w Nowogrodzie Bobrzańskim!

14 marzec 2021
Autor: 
Zniknęło ponad 100 metrów nowego ogrodzenia kąpieliska w Nowogrodzie Bobrzańskim! Fot. Paweł Mierzwiak

Trwa rewitalizacja naturalnego kąpieliska w Nowogrodzie Bobrzańskim. Prace budowlane jeszcze się nie zakończyły, a już zniknęło ponad 100 metrów nowego ogrodzenia! Sprawa trafiła na policję. 

Gmina Nowogród Bobrzański realizuje wartą blisko 2 miliony złotych inwestycję pn. "Zagospodarowanie obszaru cennego przyrodniczo na teren rekreacyjny tj. kąpielisko w Nowogrodzie Bobrzańskim – baseny przy ul. Fabrycznej". Piaszczysta plaża, łagodne zejście do wody, kładka, przystań dla małych łodzi, pomosty oraz ścianka wspinaczkowa - to tylko część obiektów, jaka powstaje w ramach inwestycji. 

Cały teren rekreacyjny został odgrodzony ogrodzeniem panelowym, które zostało zamontowane na przełomie kwietnia i maja w 2020 roku. Niestety, nowe ogrodzenie nie doczekało się hucznego otwarcia zrewitalizowanego kąpieliska. Nieznany sprawca lub sprawcy bez żadnych skrupułów zdemontowali i ukradli około 125 metrów przęseł. 

Sprawa trafiła na policję oraz została nagłośniona w mediach społecznościowych. - Czy to jeszcze ludzie? - pyta krótko Burmistrz Nowogrodu Bobrzańskiego, Paweł Mierzwiak. - Jeżeli ktoś może pomóc w ustaleniu nowych "właścicieli" tego ogrodzenia proszę o informację. - dodaje Paweł Mierzwiak.

Jeżeli posiadasz jakiekolwiek informacje na temat osób odpowiedzialnych za kradzież ogrodzenia, zgłoś sprawę na policję pod numerem telefonu 112. 

Czytaj także - Preparat na dziki przyczyną interwencji służb w Zielonej Górze!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u