Koronawirus lubuskie. Odnotowano 396 nowych przypadków zakażenia!

15 marzec 2021
Autor: 
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 396 nowych przypadków zakażenia! Redakcja/Archiwum

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 396 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Nikt nie zmarł.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w poniedziałek, 15 marca? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 396 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 nikt nie zmarł, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami również nie odnotowano przypadków śmiertelnych. Łącznie na kwarantannie znajduje się 8279 osób, liczba wykonanych testów na obecność koronawirusa wynosi 1329 w tym 423 z wynikiem pozytywnym.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (23), krośnieński (14), międzyrzecki (32), nowosolski (52), słubicki (16), strzelecko-drezdenecki (28), sulęciński (8), świebodziński (15), zielonogórski (40), żagański (8), żarski (10), wschowski (1), Gorzów Wielkopolski (51), Zielona Góra (98).

W kraju odnotowano 10896 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 5 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 23 osoby.

Czytaj także - Zniknęło ponad 100 metrów nowego ogrodzenia kąpieliska w Nowogrodzie Bobrzańskim!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u