Zaginął Stanisław Bielka z Gubina. Policja prosi o pomoc!

25 marzec 2021

Policjanci z Komisariatu Policji w Gubinie poszukują zaginionego Stanisława Bielki z Gubina.

Pan Stanisław po raz ostatni widziany był 23 marca, o godzinie 7:00 w miejscowości Marianka w gminie Brody. Do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani też w żaden inny sposób nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające informacje o jego miejscu pobytu proszone są o kontakt z policją.


apka nl


Rysopis zaginionego:

  • wzrost około 160 cm,
  • szczupły,
  • włosy- krótkie, siwe,
  • na twarzy siwy zarost – broda,
  • nosi okulary,
  • Ubiór: białe długie spodnie, czarna kurtka, czapka z daszkiem koloru ciemnego, brak obuwia

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o Stanisławie Bielce proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gubinie pod numerem telefonu +48 47 79 45 411 (Dyżurny KP) lub 112.

Aktualizacja - Mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy! 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.