Pożar ciężarówki przy DK22 w Lubuskiem. Była cała w płomieniach. Na miejscu pracowała straż pożarna i policja.
Pożar ciężarówki DK22 – pojazd cały w ogniu
Dyżurny straży pożarnej w Sulęcinie odebrał informacje o pożarze w poniedziałek, 19 stycznia, po godzinie 18:10. Na parkingu przy drodze krajowej nr 22 w rejonie ronda z DK24 płonął samochód ciężarowy.
Autolaweta szybko została objęta płomieniami. Do akcji wyruszyły dwa zastępy straży pożarnej z sulęcińskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz dwa zastępy ochotników z OSP Lubniewice.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo z News TV:
Pożar przy DK22 – pojazd całkowicie spłonął
W chwili dojazdu pierwszych strażaków pożar był już mocno rozwinięty i obejmował całą kabinę pojazdu. Ratownicy wyposażeni w aparaty powietrzne natychmiast rozwinęli linię gaśniczą i podali prąd wody w natarciu.
Po kilkunastu minutach akcji sytuacja pożarowa została opanowana i rozpoczęto dogaszanie. Niestety ciągnik siodłowy doszczętnie spłonął i nadaje się już tylko do kasacji. Uszkodzona została również sama autolaweta.
Przyczyna pożaru nie jest obecnie znana.
Przeczytaj też: Pożar w Zielonej Górze. Dom w ogniu. W akcji 7 zastępów straży pożarnej


