Wypadek na DK27 koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Dwie osoby poszkodowane

08 kwiecień 2021
Wypadek na DK27 koło Nowogrodu Bobrzańskiego Redakcja/archiwum

Dwie osoby zostały poszkodowane po wypadku na drodze krajowej nr 27 koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w czwartkowe popołudnie, 8 kwietnia, około godziny 13:00. Na 45-kilometrze krajowej "27" koło Nowogrodu Bobrzańskiego zderzyły się dwa samochody osobowe.

Dwie osoby z obrażeniami

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry. Przybył też zespół pogotowia oraz patrol policji z drogówki.

- Pojazdami podróżowało sześć osób, w tym dwójka dzieci. Poszkodowane zostały dwie osoby dorosłe. Doznały lekkich obrażeń - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Ruch po drodze krajowej nr 27 w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u