Pożar altany w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana!

10 kwiecień 2021
Pożar altany w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana! Redakcja/Archiwum

Dwa zastępy straży pożarnej gasiły pożar altany na ogródkach działkowych w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana!

W sobotę, 10 kwietnia, około godziny 18, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru altanki na ogródkach działkowych przy ulicy Zdrojowej w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej z pobliskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 2 przy ulicy Sulechowskiej.

Budynek niestety spłonął doszczętnie, w wyniku pożaru lekko ranny został właściciel obiektu. Mężczyzna został przekazany pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego. Miejsce pożaru zabezpiecza policja. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.