Wypadek na Wojska Polskiego w Zielonej Górze. Ranna jedna osoba!

12 kwiecień 2021
Wypadek na Wojska Polskiego w Zielonej Górze. Ranna jedna osoba! Zdjęcie z portalu #dodajto

Zderzenie trzech samochodów na alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze!

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 12 kwietnia, około godziny 12 na alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze. Służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów, na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. 

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy poprzez #dodajto. Dołącz do innych Reporterów i współtwórz NewsLubuski.pl Informuj o problemach i radościach mieszkańców naszego województwa.

W zdarzeniu brały udział łącznie trzy pojazdy marki Skoda, Peugeot oraz Volkswagen. Najbardziej rozbity samochód blokuje pas ruchu na alei Wojska Polskiego w kierunku skrzyżowania na Zacisze, dwa pozostałe zjechały na bok. 

W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana, kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Czynności na miejscu wypadku prowadzą policjanci. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.