Zderzenie dwóch pojazdów pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana!

21 kwiecień 2021
Zderzenie dwóch pojazdów pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana!

Wypadek dwóch pojazdów na Drodze Wojewódzkiej numer 282 w Wilkanowie. Droga jest zablokowana, na miejscu pracują służby ratownicze!

W środę, 21 kwietnia, około godziny 9:10 na Drodze Wojewódzkiej numer 282 w pobliżu miejscowości Wilkanowo doszło do zderzenia samochodu osobowego marki opel z busem marki volkswagen. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

Pojazdy zderzyły się niemalże czołowo, w wyniku czego samochód osobowy wypadł z drogi do rowu a bus stanął w poprzek jezdni. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w rozbitych pojazdach, zabezpieczyli wycieki płynów eksploatacyjnych, a także zaopatrzyli medycznie osobę poszkodowaną.

- Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby. Jedna z lekkimi obrażeniami została zaopatrzona medycznie przez strażaków i przekazana pogotowiu. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Swoje czynności prowadzą również zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Droga Wojewódzka numer 282 jest całkowicie zablokowana. Obowiązuje objazd przez Wilkanowo.

Przeczytaj też: Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka ścięła drzewa i dachowała (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u